Kreative Trøndelag
Thora Storm videregående skole > Forsideelementer > Aktuelt > Camp Creative 2017

Camp Creative 2017

Velkommen til Camp Creative 2017

Sted: Thora Storm vgs

Program

Tirsdag 14.11

11.30               Åpningsseremoni (Amfiet eller Aud. STORM)

12.15               Konkurransen starter

18.00               Middag

19.30               Arbeid/sove

 

Onsdag 15.11

07.30                 Innlevering ett A4 ark hvor dere skisserer løsningen deres 

07.30 - 08.30    Frokost

08.30 – 11.00    Presentasjoner

11.00 – 12.00    Juryarbeid/Pause

12.00 - 13.00    Avslutning og premieutdeling

 

Ta med:

-          Sovepose/liggeunderlag

-          Minimum 1 PC per lag (husk strømkabelen)

-          Penn og papir 

-          En ekstra skjøtekabel 

-          Minnepinne 

-          Evt snop/snacks man måtte ønske.

Inkludert i arrangementet

-          Middag med drikke

-          Frokost

 

Velkommen!

PRESENTASJON FRA OPPDRAGSGIVER (lenke)

GRUPPELISTE I WORD-FORMAT - kl. 13.33 (lenke)

JURYARBEID

Gruppeliste Camp Creative 2017 - OPPDATERT  kl. 13.33

Gruppennr.

Deltagere

Skole

1

6 stk

 

Kari M. Dahl

Emma Grøntvedt

Helle Christiansen

Sunniva Sundet

Eirik Lile-Vågen

Ingeborg V. Furre

2ste

2

6 stk

 

 

Victoria Wikdahl

Christine Fuglevaag

Thale Mestvedt

Mari Kleveland

Sigurd Sandvik

Nicholas Lund

2ste

3

6 stk

 

 

Sophie Rølland

Ingvild Bakken

Ane Mathea Nakken

Helle Stavnesli

Hanna hoff

Hedda Skog. 

1stb

4

6 stk

 

 

Nora Liv Lien

Nora Øverland Bjørsvik

Johanne Ekren

Ida louise Smeby

Sara Aicha Bye

1stb

5

6 stk

 

 

Ingvar Wik Høgås

Rikke Munkvold

Thea Haugdal

Karya Elisabeth Vindstad

Hanna Risnes Solligård

Astrid Schjetne

1std

6

4 stk

 

Ida Marie Drøivoldsmo,

Sunna Bjørk Roberg,

Lea Alstad,

Viola Margit Maria Erlingsson

Anna Dagestad

2KDA

7

6 stk

 

 

Rakel Håndlykken

Vincent Wahba

Elise Eide

Maria Fonseca

Jenny By

Anders Bugten

1ste

8

5 stk

 

 

Vegard Haugerud

Are Aune

Amalie Meslo

Sofie Broum

Dina Flått

Julie Kvarme

1ste

9

5 stk

 

 

Tobias Flakne

Liam Isdahl

Cecilie Uttian

Emil Edvardsen

Ingeborg Solvoll

Julie Hjørnevik

1ste

 

 

 

10

5 Stk

 

 

Liina Ananiassen

Lilli Lysholm

Felix Sun

Adele Gonzalez

Noah Meland

Ida Dahlen

 

 

 

1ste

11

5 stk

 

 

Kristina Vollan

Elise Meisler

Andreas Karlsen

Sebastian Ingebrigtsen

Lars Bernard Dahl

Jonas Frigstad

1ste

12

4 Stk

 

Siri Furre

Emma Edvardsen

Sigve Lysne

Sofie Aalberg

2std

2sta

2stf

2stb

13

5 stk

 

 

Kine Ulseth Sæther

Ariel Pedersen

Lone Terese Fornes Thronæs

Lea Justine Sagflaat Warholm

Ines Thorsen Buhaug

 

1kda

14

6 Stk

 

 

Margrethe Similä Vasslag

Eline Solberg

Karoline Gjerløw Myklebust

Lotte Arnesen

Johanne Vaalund

Mathilde Kjærvik

1sta

15

4 Stk

 

Emilia Lysvand

Lena Kobberød

Hans Erik Lerstad

Emil Falkfjeld Rosvoldaunet

Leksvik

16

6 stk

 

 

Dina Strømmen

Andrea Langåssve Hallem

Odin Almås, Jørum

Mathias Berg

Ivar Enge, Vamnes

Steingrim Fiskum

Verdal

17

5 stk

 

 

Andrea Dyrendalsli Eide

Polaire Djeba Ble

Ingrid Dretvik

Endre Bjerkan

Emilie Dyrendalsli Eide

Leksvik

18

4 Stk

 

 

Thea Salomonsson

Amanda Erikson

Philip Edfalk

Liv Axne

Wargen

19

4 stk

Anton Nilsson

Astrid Fredholm

Vadin Zinovjevs

Louise Östrling

 

 

Wargen

 

 

20

4 stk

Matilda Liljenberg

Linn Rådström

Oliver Lundström

Line Gran

 

 

 

Wargen

21

4 stk

Tilde Rösand

Filippa Holmblad

Albin Nylander

Sol Westerlund

Wargen

22

5 stk

Elias Åström

Matteus Svemark

Vilma Jonsson

Elin Hultstrand

Nike norman

Wargen

23

4 stk

Mehmet Tosum

Ludvig Hedberg

Anton Lycke

Viktor Westman

Wargen

24

5 stk

Stella Johansson

Yrsa Alander

Amanda Saleh

Ida Ragnvaldsson

Rebecka Olofsson

Wargen

25

5 stk

Daniella

Liv

Sam

Arvid

Wargen

26

4 stk

Tua

Linus

Matilda J

Hampus

Wargen

27

4 stk

Anton O

Johanna

Lucas

Axel

Wargen

 

 

 

 


Utskriftsvennlig versjon